Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17

24 czerwca 2017 roku spotkaliśmy się po raz ostatni w bieżącym roku szkolnym.

 

Serdecznie zapraszamy do przeczytania listu Dyrektora ORPEGZakończenie roku szkolnego 2016/17 rozpoczęło się o godzinie 11.00 wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie Pani kierownik Katarzyna Łękarska powitała wszyskich zebranych. Szczególnie serdecznie podziękowała za przybycie dostojnym gościom, przedstawicielom Ambasady RP w Lodnynie oraz przedstawicielom Konsulatu RP w Londynie z Panem Konsulem Generealnym Krzysztofem Grzelczykiem na czele.

Kolejno Pani kierownik Katarzyna Łękarska dokonała podsumowania minionego roku. Roku, który obfitował w różnego rodzaju konkursy szkolne i międzyszkolne, spotkania z ciekawymi ludźmi, lekcje żywej historii. Nasi uczniowie odnieśli wiele sukcesów. Pani kierownik złożyła podziękowania uczniom za ich pracę, nauczycielom za trud, jaki włożyli w prace dydaktyczno-wychowawczą w ciągu tych minionych dziesięciu miesięcy. Podkreśliła, że rodzice odrywają szczególną rolę w całym procesie dodaktyczno-wychowawczym, dziękując im jednocześnie za pomoc, wsparcie i współpracę w miniomym roku szkolnym.

Następnie odbyło się rozdanie nagród uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wręczono również nagrody za udział w konkursach: literackim "Spacer nad Wisłę", konkursie "Kartka z historii" oraz konkursie matematycznym "Kangur 2017".

Pan Konsul Generalny Krzysztof Grzelczak wręczył osobiście nagrody uczniom klasy III gimnazjum - absolwentom szkoły oraz laureatom konkursu matematycznego "Kangur 2017". Ufundował również nagrody dla uczniów wyróżniajacych się w konkursie matematycznym.

W części artystycznej wystąpili laureaci konkursu literackiego oraz konkursu recytatorskiego.

Na zakończenie Pani Kierownik Katarzyna Łękarska życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

 

 

Zapraszamy do galerii