Sukcesy naszych uczniów!

Znamy już wyniki konkursu Niepodległa w piosence, do którego przystąpili przedstawiciele chóru szkolnego oraz uczniowie z klasy IIIa. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że ORPEG przyznał Grand Prix dla duetu : Nathaniel Frencel i Franciszek Raczyński, Szkoła Polska im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie. Uczniów przygotowała do konkursu pani Aldona Odolecka – Frencel. I miejsce w kategorii chórów zajęła Szkoła Polska im. Lotników Polskich przy Ambasadzie RP w Londynie: Ola Kozłowska, Rika Makowska, Victoria Kozłowska, Jessica Wrona, Nicola Pietruszewska, Chelsie Pietruszka, Wiktoria Brzezińska, Natalia Orłowska-Abramek, Rene Timantsev, Olivia Skowrońska, Julia Świderska i Pola Lis. Opiekunem chóru jest pani Katarzyna Knap-Raczyńska. Nathaniel i Franek zaśpiewali piosenkę Niepodległość trudne słowo, chór wykonał utwór Ojczyzna z repertuaru M. Grechuty. Serdecznie dziękujemy panu Bartoszowi Puciłowskiemu, który przyczynił się do sukcesu naszych uczniów, wykonując profesjonalne nagrania piosenek.