Boże Narodzenie

 
Święta Bożego Narodzenia należą do napiękniejszych i najbardziej oczekiwanych świąt w roku, dlatego też wszyscy bardzo wcześnie rozpoczynamy przygotowania do nich.
Rodzice, uczniowie, nauczyciele, wykonują ozdoby, karty świąteczne, pieką tradycyjne ciasta i gotują świąteczne potrawy na szkolny kiermasz.  Nauczyciele wraz z uczniami przygotowują klasowe Wigilie, Jasełka, przedstawienia bożonarodzeniowe. Szkoła przybiera świąteczny nastrój.
 
 
Juz od 5 grudnia można było zakupić na szkolnym kiermaszu stroiki świąteczne, świece, karty, ręcznie zrobione ozdoby choinkowe.
W klasach rozbrzmiewały kolędy, przypominano polskie tradycje. We wszystkich klasach odbyły się Mikołajki, Wigilie oraz przedstawienia bożonarodzeniowe, na które byli zapraszani rodzice oraz przyjaciele szkoły.
 
 
Klasa 5a i 6b przygotowały przedstawienie świąteczne oparte na motywach baśni Hansa Chrystiana Andersena pt. Dziewczynka z zapałkami, które zostało wystawione 15 grudnia. W związku ze Świętami Bożego narodzenia wzięliśmy udział w akcji "Paczka dla bohatera" oraz w akcji "Razem na święta".