Bal karnawałowy 2018

 
Zgodnie ze staropolskim obyczajem w okresie tak zwanego karnawału, czyli pomiędzy Nowym Rokiem a Środą Popielcową organizujemy zabawę karnawałową . Okres ten nazywany jest zapustami.
 
 
W tym roku na balu karnawałowym bawili się nasi uczniowie w dniach od 24-27 stycznia.
Sala teatralna, na której odbywała się zabawa, została przepięknie przystrojona przez panią Aldonę Odolecką-Frencel. Dekoracja była bardzo kolorowa i wesoła. Stanowiły ją girlandy i kolorowe balony. Nie zabrakło oczywiście kuli dyskotekowej, która wraz w z pozostałymi elementami dekoracyjnymi wytworzyła wyjątkowy nastrój.
 

Wodzirejem była również Pani Aldona Odolecka - Frencel, dzięki której nikt z uczestników zabawy się nie nudził. Nie zabrakło polskich szlagierów, karaoke, tańca z balonami, makareny. Ogromną popularnością cieszyły się zabawy do wyjątkowo popularnej piosenki Jedzie pociag z daleka. Pasażerowie w rytm piosenki odbywali podróż po Europie zatrzymując się na stacjach i podczas postoju pociagu mieli okazję nauczyć się przynajmniej podstawowych kroków tańców narodowych odwiedzanych krajów.
Uczniowie przybyli na bal w pięknych, bardzo pomysłowych strojach karnawałowych, a niewątpliwą atrakcję stanowiło malowanie twarzy.
Wszyscy się świetnie bawili.